Мати вбитого журналіста Павла Шеремета, Людмила Станіславівна, після брифінгу, де поліція оголосила про розкриття злочину, дала інтерв’ю “Стране”.

Жінка розповіла, що дивилася брифінг МВС про затримання підозрюваних у вбивстві її сина. Вона зазначила, що не може дати однозначну відповідь про те, чи згодна вона з правоохоронними органами.

“Як я можу бути згодна або не згодна? Ну, озвучили. Значить, все-таки є воля президента на те, щоб розслідувати цю справу. Це вже всілякі надії. Але це виконавці … Винні вони чи ні, про це тільки суд вже зможе сказати. А про замовників взагалі мови не йшло. Тому не знаю … Я звичайно бажаю, щоб і силові структури, і президент все-таки показали українському народові, що вони здатні захистити кожного українця від свавілля. А те, що я почула … Я ніби доторкнулась до чогось огидного. Така брудна мова …”Також, вона відверто розказала про те, що відчувало її материнське серце під час перегляду спецбрифінгу.

“Знаєте, моє материнське серце вже … Далеко не тут. Мого сина немає. Що моє материнське серце повинно підказувати? Моє материнське серце вже розстріляли”.

Мати Павла Шеремета зазначила, що не впевнена в те, що саме ці підозрювані вбили її сина.

“Я ж не слідчий. Я не маю права думати про це. Це тільки суд доведе”.