Костянтин Меладзе-молодший звик бути осиоронь від спалахів фотокамер і настирливих журналістів. Напередодні співак Валерій Меладзе вперше офіційно представив громадськості свого 15-річного спадкоємця від Альбіни Джанабаєвої.

Днями Валерій Меладзе провів мотиваційну лекцію в «Сколково» – Московському центрі менеджменту. Знаменитий співак розповів, як важливо рухатися до своєї мети і не здаватися при зіткненні з життєвими труднощами. У своєму Інстаграмі Валерій Шотаєвич подякував публіці за теплий прийом.

«Якби я не став співаком, я читав би лекції студентам вже років 25. Але ніколи не пізно повернутися до минулого професії, в новій якості. Провів мотиваційну лекцію в ” Сколково ”! Слухали уважно. Задавали питання, співати не просили. Це успіх! »- поділився Меладзе.

Але справжнім сюрпризом для шанувальників стала поява в дослідницькому центрі Костянтина Меладзе-молодшого. Він прийшов підтримати свого знаменитого батька і – планував того чи ні – був представлений гостям вечора.

«Поруч зі мною людина, яка не любить шоу-бізнес, не ходить на концерти. Гучним заходам віддає перевагу науку, техніку, спорт. І все ж він моє продовження! Мій син! »- розповів про своє спадкоємця Валерій Шотаєвич.

Альбіна Джанабаєва залишила три смайлика-сердечка в якості коментаря під фото. На публікацію відреагували і інші відомі особистості. Шанувальники Меладзе теж почали захоплюватися знімком.

«Нарешті фото з сином. Валера, ви супер! Костя такий гарний – весь в вас. Він ваша гордість! »,« Хай він тільки радує вас з Альбіною своїми успіхами! Нехай буде щасливий сам і робить щасливими батьків »,« Мамина копія », – прокоментували знімок прихильники Валерія в Інстаграм.
Нагадаємо, що раніше Валерію Меладзе довелося пройти через гучний скандал. Перебуваючи в шлюбі, артист закрутив роман з Альбіною Джанабаєвою, яка в той час працювала у нього бек-вокалісткою, а пізніше стала солісткою популярної групи “Віагра”. Близькі стосунки зірки приховували протягом довгих років. Весь цей час Валерій був одружений на Ірині, з якою вони виховували трьох дочок. Ще в пору його шлюбу, в 2004 році Альбіна народила первістка. Через п’ять років Меладзе визнав хлопчика своїм спадкоємцем. Офіційно пара оформила стосунки лише в 2014 році, тоді ж з’явився на світ їх другий син Лука.‡агрузка...