Український шоубізнес шокувало розлучення Марини Боржемської-Узелкової і В'ячеслава Узєлкова. Пару вважали міцною і практично зразковою. Екс-боксер довго зберігав мовчання, але наважився відверто розповісти про причини розлучення.
 
Раніше екс-дружини намагалися відповідати на питання журналістів загальними фразами. Вони прожили в шлюбі 22 роки і намагалися прямо не говорити про причини раптового розлучення, крім того, неохоче ділилися деталями самого процесу.
 

Узелков в інтерв'ю для програми "Зоряний шлях" розповів, чому стався крах відносин. За його словами, всьому виною ревнощі.

наєте, я чоловік, я її чоловік, і де-то був такий момент, що я її приревнував. Тобто це банальні ревнощі. І моя ревнощі призвели до того, що ми розлучилися", – пояснює він.

Він визнав, що не у всіх ситуаціях поводився правильно. З цієї причини він звернувся за професійною допомогою до психолога. Спеціаліст вчив запального В'ячеслава контролювати спалахи ревнощів, однак це не дало результатів. Незабаром він отримав повістку до суду, де мова йшла про розлучення.

Крім того, спортсмен розповів, що ніколи не зраджував і не бив свою дружину. Також він зазначив, що його серце зайняте назавжди.

о-перше, коли кохаєш жінку, не можеш собі дозволити підняти руку на неї. Це в першу чергу. По-друге, я її люблю. Не можу навіть уявити собі цей жах. Але як Марина каже, словом можна образити більше, ніж кулаками… Ми 22 роки з нею були разом. Вона одна. І я цим пишався. Постійно говорив, що одна жінка, з якою був, є і буду. Моє серце зайняте, сюди більше ніхто не зайде. Тому що тут є Роберт, є Олівія, а велика третина – це Марина", – запевнив В'ячеслав Узєлков