маломуж

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж вважає, що ватажка терористичного угруповання «Призрак» Олексія Мозгового ліквідувала диверсійно-розвідувальна група, котра не підконтрольна Збройним силам України.

Про це український військовик заявив в прямому ефіру телеканалу «24», новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Микола Маломуж вважає, що ватажка терористичного угруповання «Призрак» Олексія Мозгового ліквідував не російський спецназ, а спецгрупа українських бійців.

«Є велика ймовірність, що одна зі спеціальних груп, яка працює в тилу, не представники російського спецназу, як раз і провела цю операцію. Це наші союзники, але вони не підконтрольні ЗСУ», — зазначив генерал армії України. 

Микола Маломуж припускає, що це може бути харківська група. 

«Є харківська група — там зібралися представники дуже досвідчених спеціальних підрозділів, які раніше служили», — додав екс-голова Служби зовнішньої розвідки. 

Як відомо, «народна міліція ЛНР» одразу після загибелі ватажка терористичного угруповання «Призрак» Олексія Мозгового та його підопічних заявила, що це справа рук диверсійно-розвідувальної групи.

Варто відзначити, що партизанський загін «Тіні» взяли на себе вбивство Олексія Мозгового та детально описали, як це відбулося. За їхніми словами, автомобіль ватажка терористичного угруповання «Призрак» підірвали дистанційно двома мінами МОН-50, а решту розстріляли з автоматів Калашникова.