Студія «Квартал 95» випустила новий ролик, присвячений телесеріалу «Слуга народу» і виборам

Відповідні кадри опубліковані на Youtube.

Так, на них один з героїв серіалу Юрій Чуйко розповідає, що вже був три рази у Верховній Раді, але він «хоче ще».

«Спеціально для вас я покажу шлях в Раду. Впевнений, що у мене вийде, тому що ви мені в цьому допоможете. Питаєте як? Та дуже просто. Поки у нас є мажоритарка, дива трапляються», – зазначив він.

Після цього Чуйко, якого в реальному житті грає Станіслав Боклан, бере найбільш перевірений прийом політиків – пакети з соціальною допомогою.

«Цей прийом старий, як світ. Не знаю чому, але до цих пір працює. Гречка, макарони, календар – ось є щось особливе в цій соціальній допомозі для пенсіонерів?», – підкреслив він.

Не менш важливими для політика є діти. По ним телевізійний «Чуйко» також пройшовся.

«Діти – це наше все. Це наше майбутнє. Для них можна зробити все. Не тільки якийсь там ремонт. Тому що для них ніяких грошей не шкода. Тим більше, що це ваші гроші, але про це вам знати не обов’язково. Головне, щоб люди знали, що все хороше, і навіть сонечко світить завдяки кандидату», – уточнив він.І найважливіше, що потрібно знати політику, стверджує герой ролику – телебачення.

«На телебаченні взагалі не важливо, що ти говориш. Важливо – щоб голосно», – зазначив він.

Звернемо увагу, що користувачі мережі буквально вибухнули коментарями, що ролик «як дві краплі води схожий на реальну виборчу кампанію.

До слова, заступник генерального секретаря ООН з політичних питань Розмарі Дікарло висловила надію на те, що парламентські вибори в Україні пройдуть мирно і демократично.

"Сьогодні Рада проводить засідання до ще одних виборів (в Україні – ІФ). Через кілька днів українці обиратимуть членів парламенту. Ми сподіваємося, що вибори пройдуть мирно і демократично", – сказала вона, виступаючи на засіданні Ради безпеки ООН у вівторок.

Дікарло також додала, що в ООН сподіваються на широку представленість у наступному скликанні українського парламенту.

Позачергові парламентські вибори в Україні призначено на 21 липня 2019 року.