Українська телеведуча Лілія Ребрик опублікувала в своєму Instagram нове відео.

Улюблениця публіки сонячна і позитивна Лілія Ребрик працює телеведучою на шоу Ранок з Україною на телеканалі Україна.  Щоранку глядачі програми зустрічають з посмішкою улюбленої знаменитості.

Лілія – ​​ідеальний приклад того, як можна поєднувати успішну кар'єру на ТБ і сімейне життя.  Телезірка – мама двох доньок і щаслива дружина хореографа Андрія Дикого.

Сьогодні, 11 липня, улюблениця публіки опублікувала в своєму Instagram нове відео.

На ньому вона відображена в студії шоу Ранок з Україною, яке виходить на телеканалі України з ранку по буднях, з відомим українським і кримськотатарським режисером Ахтемом Сейтаблаєва.

На відео телеведуча замахується на режисера і нібито вдаряє його по обличчю.  У підписі Лілія Ребрик пояснила, що це була демонстрація акторської прийому.

Лілія Ребрик показала, як «помолодшати» на десять років завдяки платтю: вся справа в кольорі

«Акторські секретики бадьорого ранку. АЛЕ. Якщо ваш друг не актор, краще не практикуйте подібне, бо може образитися чи неправильно вас зрозуміти. Хоча… дивлячись які у вас наміри. Гарного дня вам бажаємо з @seitablaiev. П.С.: жоден актор під час цієї зйомки не постраждав», — написала под видео телезвезда.