Популярний пісенний конкурс «Євробачення», який в травні повинен пройти в Ізраїлі, може зірватися через загрозу порушення безпеки.
Про це заговорили після НП – в понеділок вранці з сектора Газа була випущена ракета, і вона потрапила прямо в будинок в районі Шарон, в 17 км від місця проведення конкурсу, де вже йдуть роботи з облаштування залу і майданчиків. В результаті семеро людей отримали поранення середньої тяжкості. Стурбовані представники делегацій країн вже звернулися до керівництва конкурсу з питаннями. У відповідь Європейський мовний союз (ЕВС) оголосив, що підготовка до конкурсу триватиме:«Ми працюємо з ізраїльською владою, щоб забезпечити всі заходи безпеки і комфорту для всіх, хто готується до «Євробачення» в травні і бере участь в ньому, а також уважно стежимо за ситуацією в Ізраїлі. Тільки війна або великомасштабна військова операція може перешкодити проведенню конкурсу »

Представники конкурсу відмовилися відповісти на питання, що станеться в ситуації, якщо делегації з різних країн, у разі повторення подібних ПП, уникатимуть приїзду в Ізраїль.

Нагадаємо, Україна цього року не братиме участь у конкурсі. Після усіх скандалів пов'язаних з нацвідбором організатори вирішили відмовитися від змагань.‡агрузка...