Про це він сказав в інтерв'ю газеті "День", передає Корупція.Інфо

Популярне: Мажорний відпочинок першої леді: Поки Кличко в Єгипті, дружина розважається на екзотичному острові з індусами. Ви тільки подивіться на неї…

"Мені не хочеться коментувати питання громадянства, тому що це не наша сфера компетентності. Це питання до Адміністрації Президента – чому вони за ніч надають, а потім за ніч позбавляють громадянства. Якщо говорити про ефективність роботи іноземців, зокрема мого першого заступника, то він, дійсно, має великий досвід боротьби з корупцією. Свого часу Гізо Углава був заступником Генпрокурора Грузії, яка тоді показала великий прогрес у цьому питанні. В Україні на відповідну посаду він був призначений згідно з нашим законодавством та, як показав час, демонструє хороший результат. До речі, щодо Гізо Углави також зареєстровані кримінальні провадження, і ми знаємо, що проводяться перевірки, в тому числі і щодо його громадянства.

Я не відкидаю, що може статися те ж, що й зі Саакашвілі", – зазначив Ситник.

"Якщо оцінювати далі, то приклад колишнього міністра економіки литовця Айвараса Абромавичуса показує, що тільки-но він захотів навести порядок із державними підприємствами, тобто очистити сектор від корупційних схем, то відразу відчув шалений опір. Тому був змушений піти з посади. Та й зараз ми бачимо, що уряд не дуже прагне навести порядок з державними підприємствами. Ми постійно пишемо листи на адресу Кабміну з проханням відреагувати на інформацію про корупційні схеми, даємо рекомендації в рамках чинного законодавства і нашої компетенції, але відправлені нами листи залишаються без належної реакції. Я вважаю, що потрібно оцінювати людей не за походженням і громадянством, а за тим, що вони зробили для України. Опір, який відчув Гізо Углава, саме і є оцінкою його роботи", – резюмував глава НАБУ.

Як повідомлялося, 26 липня президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Пізніше нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеілу Саакашвілі українського громадянства.