Екс-президент України Петро Порошенко вирішив влаштувати перед українцями чергове шоу.

Напередодні Порошенко заявив, що не довіряє ДБР і готовий пройти допит на поліграфі в прямому ефірі. Слідчі Державного бюро розслідувань отримали судовий дозвіл на допит п’ятого президента України Петра Порошенка з застосуванням детектора брехні.

У соціальних мережах майбутній депутат від «Слуги народу» і блогер Ліза Богуцька поділилася своїми думками з приводу допиту на поліграфі екс-президента України Петра Порошенка. Вона вважає, що обдурити поліграф можливо, якщо виходити з особливостей, які має людський організм.

«Щоб від поліграфа отримати достовірний результат, треба спостерігати, крім відповідей, за вегететивною нервовою системою і невербальною поведінкою. Обдурити поліграф можна. Комплексу мікрорухів і реакцій- немає », – вважає Богуцька.

Вона не сумнівається, що екс-гарант обов’язково ставитиме блок:

«Може напитися таблеток. Може затиснути прес, збільшивши тиск. Може перед дослідженням не спати кілька ночей … Більше того, людина з психічними відхиленнями взагалі звільняється від поліграфа. Тобто товариш, у якого фактично присутнє патологічне фантазування (патологічний брехун), або синдром порушення потягів (алкоголізм, наркоманія, булімія, дромоманія, анорексія і т.д.) », – зазначає майбутній депутат.