Журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі каналу “Україна 24”, за яких умов в Україні можливі дострокові вибори Ради і президента.

“При наявності нерозумності нашої влади, при наявності північного сусіда і так далі, якщо взяти суму факторів, дострокові вибори в парламент абсолютно можливі. Дострокові вибори президента можливі, можливо все. В українській політиці нічого неможливого немає. Дострокові вибори до Верховної Ради, на мій погляд, потрібні, якби не було так багато депутатів. 100, 150, ну давайте я погоджуся з 300. Ось якщо можна вибирати парламент, в якому буде 300 осіб, якщо у нас є припущення, що він буде краще, ніж попередній, тоді цілком можливо”, — сказав він.

Гордон також вважає, що замінити Володимира Зеленського на посаді президента поки нікому.

“Що стосується виборів президента. Я думаю як патріот своєї країни. Якщо Володимир Олександрович піде, я собі ставлю питання: хто замість Зеленського? Є у нас сьогодні центристська фігура, яка могла б користуватися довірою людей і могла об’єднати країну? Я такої фігури поки не бачу. Якщо з’явиться така фігура, тоді ми скажемо “так”. А якщо зараз піде Зеленський, для України це буде погано”, — сказав він.

Раніше Дмитро Гордон пояснив, чому Україні не можна купувати вакцину від коронавірусу у Росії.