Повернути Україні окуповані території Донбасу і Криму можна хоч завтра, але на неприйнятних умовах, які приведуть до загарбання України Росією.

Таку заяву зробив кандидат у президенти Анатолій Гриценко

"Крим повернеться в Україну. Потрібно ставити таку мету. Очевидно, це буде після Путіна. Повернути Донбас можна і завтра. На умовах капітуляції. Я на це не піду. А на гідних, переможних для України умовах – можливо і реально. Докладемо зусиль. 5 років", – зазначив він.

У той же час Гриценко уточнив, коли українцям варто очікувати повномасштабного наступу Росії.

"Тільки тоді, коли Україна буде в стані розвалу. Але ми цього не допустимо", – підкреслив він.

Також Анатолій Гриценко розповів, що потрібно українцям для щастя. Їм потрібно дати гідні зарплати і пенсії, побороти корупцію і дбати про здоровий спосіб життя.

На його думку, середня зарплата — 700 євро, а пенсія — 200 євро — це не фантазія, а реальні речі. І в цьому, перш за все, зацікавлений чесний український бізнес.

"В тому, щоб тут була польська зарплата, насамперед, зацікавлений бізнес. Підприємці кажуть: я підготував людину, вона працює, вивчає механізми і лінії випуску, але коли я плачу мало, вона збирає свої валізи й їде у Польщу, а мені треба робити все по новому", — зазначив Гриценко.

Для того, щоб підприємці могли платити гідну зарплату, на думку Гриценка, потрібно, щоб держава не використовувала бізнес в своїх інтересах, а податки були чесними і справедливо розподілялися.

"Якщо не буде тут зарплати 700 євро і вище, і пенсії 200 євро і вище, то не буде й країни. Мільйони виїдуть", — говорить кандидат.