Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що платіжні квитанції з завищеними тарифами за газ, які прийшли людям, є незаконними, і платити за них не потрібно, .

«Ті платіжки, які прийшли людям є незаконними, платити за них не потрібно. Я маю в увазі ті платіжки, що стосуються оплати за газ без лічильників в тому випадку, коли використовується газ для приготування їжі»,   зробив заяву міністр.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомРева виділив, що газові компанії нарахували споживачам доплати незаконно, і ці доплати не підлягають оплаті.

Раніше повідомлялося, близько трьох мільйонів сімей за всій Україні, чиє житло не обладнано газовими лічильниками нещодавно отримали від газопостачальних компаній рахунки за грудень, яких сума до оплаті в три рази більше, ніж за місяць до цього.

Проблема з'явилася в згідно з тим, що у минулого року кілька обласних газових компаній звернулися в суд з вимогою оскаржити урядова постанова № 203 від 23 березня 2016 року, знизивши норми споживання газу для домогосподарств, не обладнаних газовими лічильниками. Після проходження пари інстанцій, Верховний суд України таки задовольнив позов і визнав дану постанову Кабміну недійсним.