У Карпатах багато готелів сильно завищили ціни на новорічні свята. Ситуація обурила користувачів мережі, які прирівняли відпочинок в українських горах з відпусткою на Балі.

На величезні ціни звернув увагу на своїй сторінці в Facebook співробітник сайту бронювання Check in Sea Дмитро Виноградов. Він опублікував скріншот доказ з популярного сайту Booking.

Судячи з фото, в одному з готелів мінімальна ціна за 6 ночей на двох стартує від 31,2 тис. грн, також доступні варіанти на це самий період за 40 і 50 тис. грн.

У двох інших готелях ціни стартують від 21 і 25 тис. грн: в першому випадку гостям пропонується двомісний номер, а в другому покращений напівлюкс.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У коментарях користувачі обурилися ситуацією. Багато вказали на той факт, що така ситуація повторюється в Україні з року в рік.

"Не подобається – зустрічай в гаражі, як в минулому році", "Гуцульська фантазія просто вражає. Ukraine Now", "І це ж туди ще потрібно доїхати. А ще харчування", "Ні крапельки не здивований", – сказано в коментарях.

Варто нагадати, що українці з нагоди Різдва західного обряду відпочиватимуть 23, 24 і 25 грудня, однак 22 числа, в суботу, доведеться працювати.