Відома українська телеведуча Алла Мазур, яка бореться з важкою онкологічною хворобою, зворушила українців домашнім фото.

Світлину Мазур виклала в Інстаграмі.

На фото – два домашні улюбленці телеведучої.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Шерсть дибки, зуби вибивають чечітку, хвіст- в ритмі фанданго😊😊😊 “Хижак” Мусик вже згрупувався і готовий кинутися вперед! Незмінна подруга Ася щось там теж підказує – і мотиляє хвостом, ніби от-от злетить))) – Наші інтелігентні домашні котики побачили голубів!😮 От нікуди не дінешся від генів мисливця – навіть на висоті …надцятого поверху))) 🐱 Вони періодично сваряться за місце під сонцем)) І таку одностайність побачиш не часто. Тому фотографувала через вікно – щоб не злякати. Люблю спостерігати за цією парочкою)) Було б більше часу – можна зняти цілу мелодраму)) 🐈🐈🐈 А як там ваші домашні улюбленці? Чим порадували?🙂

Публикация от Alla Mazur (@allamazurofficial)

“Люблю спостерігати за цією парочкою)) Було б більше часу – можна зняти цілу мелодраму))”, – написала вона.

Раніше телеведуча програми новин на каналі 1 + 1 опублікувала свіже фото з картиною в мережі і розповіла про своє самопочуття і бажання у важкі часи в соціальній мережі Instagram.

Вона показала картину з соняшниками, яку подарували їй колеги по роботі.

«Ковток енергії і радості. Друзі – колеги знають, чим підтримати. Усередині мене стрибає на одній ніжці маленька дівчинка – так мені подобається цей пейзаж. А головне – отримала його з рук автора: такої же непереборної оптимістки – і моєї колеги з ТСН Лесі Гладиш. Лесюня – СПАСИБІ! », – поділилася Алла Мазур в мережі.

На знімку вона стоїть до камери спиною, простягнувши руки до картини, як ніби поправляючи її на стіні.