Володар поясу WBO International в легкій вазі Денис Берінчик висловився про можливий поєдинок з чемпіоном світу за версіями WBA і WBO Василем Ломаченком

Як заявив український боксер, він не виключає зустрічі в ринзі зі співвітчизником, але йому ще потрібно кілька боїв, щоб стати офіційним претендентом на титул.

При цьому, за словами Дениса Берінчика, він упевнений, що йому під силу досягти цієї мети.

«Із Ломаченком у нас одна вагова категорія. Я рухаюсь по гілці WBO. Він зараз чемпіон світу, я – сьомий у рейтингу. Я не виключаю можливості мого просування вгору по рейтинговій таблиці і те, що я стану офіційним претендентом.

Але поки що до цього далеко, і мені потрібно три-чотири бої. Може, за цей час Ломаченко завоює всі пояси і скаже: «Хлопці, ви тут залишайтеся самі, я піду далі».

Я можу боксувати з усіма, у мене вистачить досвіду і техніки, щоб всіх розкачати за 12-раундовий поєдинок. Мене там ніхто не зможе швидко забити. Я думаю, що можу з будь-яким боксером боксувати із топ-15», – розповів Берінчик в інтерв’ю YouTube-каналу SportArenaTV.

Нагадаємо, що в своєму найближчому поєдинку Василь Ломаченко зустрінеться з британцем Люком Кемпбеллом. Бій відбудеться 31 серпня в Лондоні на арені О2. На кону стоятимуть вакантний титул WBC, а також пояси WBA, WBO і The Ring, які належать українцю.