Сьогодні, 28 лютого, в Оболонському районі Києва вибухнуло авто Audi Q8. У Мережі одразу ж поширилась інформація, що транспортний засіб належить секретарю РНБО, Олександру Турчинову. Проте як виявилось пізніше, авто йому не належить.

Про це "Українській правді" повідомили у прес-службі Турчинова.

"Останнім часом у мережі інтернет почала ширитися інформація з приводу нібито "замаху на життя секретаря РНБО України Олександра Турчинова та підриву його автомобіля". З цього приводу маємо повідомити наступне. Олександр Турчинов працює у звичайному режимі. Автомобіль, яким він користується не вибухав. Вороги можуть не радіти", – зазначила прес-секретар Анна Вахоцька.

На уточнююче запитання, чи міг секретар РНБО користуватися вищезгаданим автомобілем у минулому, Вахоцька зазначила, що раніше Турчинов дійсно мав Audi, але з іншими номерами.

Секретар РНБО на своїй сторінці у Фейсбук також встиг прокоментувати начебто вибух свого авто.

"Прочитав в інтернеті, що на мене вчинили замах, а машину підірвали.  Мрії недоїдених снігурів не здійснилися. Я та мій автотранспорт неушкоджені.  Раджу поважним ЗМІ не займатися тиражуванням фейків", – написав Олександр Турчинов.