Народний депутат України від "Батьківщини" Віталій Чепинога жорстко висловився про список партії "Сила і честь" Ігоря Смешка.

Саркастичний пост, присвячений її сумнівного складу, політик опублікував на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що перелік кандидатів в нардепи від партії Смешко нагадує йому брудний ліс.

"Список Смешка нагадує мені, ніби п'ятирічна дитина в лісі гриби збирала. Є і пара маслюків, як не дивно, але в основному – що попало. Мухомори, шишки, мох, сміттячко, обгортки від "Снікерсів", шматок заячого г*мна, бліді поганки, дощовий черв'як, пробки з-під пива, листя, білоножки", – жартома написав парламентарій.

Нагадаємо, на питання Святослава Вакарчука про те, як потрібно було діяти Україні, коли Росія запропонувала відпустити наших заручників – 24 полонених моряків, – але за умови продовження проти них кримінального провадження відповідно до російського законодавства, Ігор Смешко відповів:

«У цій конкретній ситуації потрібно було відразу зібрати апаратну нараду РНБО, заслухати розвідку, СБУ, МЗС і Міноборони про те, яку відповідь дати Росії, ні на крок не відступаючи від нашої позиції: наші військовослужбовці виконували наказ в українських водах. Росія нам штучно підкидає приводи. Формулу реакції на це можна було виробити раніше. Формулу, при якій Росія була б загнана в глухий кут».