Популярна українська співачка Настя Каменських вирішила порадувати своїх шанувальників новим зворушливим фото з коханим, реп-виконавцем Олексієм Потапенко.

На фото Потап тримає Настю на руках. Кадр було зроблено під час церемонії нагородження M1 Music Awards 2019. Саме в цей момент Настя дізналася, що перемогла в номінації «Співачка року».Фотографією 32-річна артистка не обмежений. Свою публікацію вона супроводила дуже зворушливими словами:

«@Realpotap моє серце. Я хочу, щоб ти знав, наскільки важлива для мене твоя підтримка, як сильно я ціную те, що ти завжди поруч. З тобою я зрозуміла, що споріднені душі існують, адже ти став для мене саме такий. І я готова бути нею для тебе кожен день! Пісня «Обіцяю» отримала нагороду M1 Music Awards з тієї причини, що вона щира. Це найважливіша пісня мого життя, це мій обітницю тобі ».

Всього за кілька годин пост артистки зібрав понад 130 тис. Відміток «подобається» і безліч приємних коментарів. Шанувальники раді бачити свою улюбленицю щасливою і закоханою: «Дуже мило … дуже красиво … дуже ніжно», «Які ви класні», «Як це мило».