Ані Лорак влаштувала в звукозаписній студії танці

Так, на новому ролику в Instagram артистка танцює під пісню Gonna Love Me Тейа Тейлор. Запис “діва” підписала просто: “Сьогодні я танцюю”. Видно, що рухи Лорак скуті, а сама виконавиця не дуже то й пластична.

Деякі жести в танці Кароліна адресує комусь, напевно, своєму 26-річному коханому Єгору Глібу. Відзначимо, що на безіменному пальці правої руки у Ані, схоже, обручка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#сегодняятанцую

Публикация от АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Шанувальникам перстень не сподобався. Вони пишуть, що “Мурат вибрав красивішу”.

Раніше 41-річна українська співачка Ані Лорак похвалилася новим фото зі своєю новою пасією, 26-річним саунд-продюсером Єгором Глібом.

Нагадаємо, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу передумав ділити подружнє майно, яке він нажив в шлюбі з українською естрадною співачкою Ані Лорак.

Про це йдеться в постанові Голосіївського районного суду Києва від 4 грудня.

Екс-чоловік співачки подав цивільний позов одразу після розлучення, який відбувся 31 січня цього року за рішенням Шевченківського районного суду Києва. Ініціатором розірвання шлюбу виступила Ані Лорак, яка зазначила, що подружнє життя у сторін не склалося, оскільки відсутні загальні погляди на сімейне життя, довіру, почуття любові і поваги втрачено. Також вони не проживають однією сім’єю, тому шлюбні стосунки припинені.