Політичні сили, проти яких виступають численні українські  активісти, й які транслюють здебільшого думки опозиційних до української влади сил, шукають шляхи, щоб протистояти таким протестам і виставити активістів перед світом як ворогів демократії.

Днями у Фейсбук один з лідерів партії «За життя» Євген Мураєв вибачився перед Президентом та активістами, що їм не вдасться тепер активно протистояти діяльності його каналу NewsOne.

Справа в тім, що з третього вересня власники телеканалу батько й син Мураєви передали в управління цей телеканал на три роки колишньому заступникові голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрієві Портнову.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Факт угоди Мураєв підтвердив на своїй сторінці в Facebook.

"З багатьох успішних досвідів в моєму житті, створення NewsOne було найяскравішим,  найцікавішим, натхненним і гучним. З нікому не відомого каналу ми створили лідера інформаційного мовлення … Тепер настав час йти далі, в нові проекти. З понеділка NewsOne переданий в управління відомому юристу і просто хорошій людині, з якою ми бачимо світ однаково живописно, Андрію Портнову. Тепер він буде здійснювати всю діяльність з управління і регулювання інформполітики ", – написав Мураєв.

Про передачу телеканалу також поінформував на своїй Facebook-сторінці сам Портнов. Він уточнив, що отримав NewsOne в управління терміном на три роки.

"Інформую, що позавчора у Відні (Австрія) підписав угоду про управління телеканалом NewsOne. Власник ста відсотків статутного фонду компанії ,Володимир Мураєв передав мені телеканал в управління терміном на три роки. За умовами договору мені, на комерційних умовах, передано право здійснювати всю діяльність по управління телеканалом. Угода передбачає, що протягом цього періоду власник не має права втручатися в мою діяльністю або в односторонньому порядку припинити договір. Якщо власник захоче продати канал, за умовами договору він повинен пріоритетно запропонувати його мені ", – зазначив Портнов.

Він також пообіцяв забезпечити "максимальну незалежність" співробітникам телеканалу.

"Планую проявляти повагу до всіх, хто причетний до створення і роботи телеканалу, його менеджменту і журналістам, забезпечити їх максимальну незалежність і захищеність від тиску правоохоронців і Адміністрації Президента, доступ всіх політичних сил і кандидатів в Президенти до інформаційних можливостях телеканалу", – написав Портнов .