41-річний сирійський біженець Абу Марван стверджує, що його відеозвернення направлено всім жінкам, щоб вони не "дратували" мужів, адже "це те, як вони можуть закінчити", передає Корупція.Інфо

У Абу і його колишньої 37-річної дружини народилися дочка і син, але через 12 років дружина подала на розлучення. Вона дозволила Абу відвідувати дітей, але не хотіла повертатися до нього, пише Mirror.

Популярне: "Проходитимуть не всі": Техогляд за новими правилами, що потрібно знати українцям

Одного разу вона грубо виставила колишнього чоловіка за двері, не бажаючи знову вислуховувати його обіцянки. У той момент вона вже була заручена з іншим. Коли Абу дізнався про це, він увірвався до неї в будинок на південному заході Німеччини, п'ять разів штрикнув її ножем в шию, забрав 12-річного сина і втік. Після кривавої розправи над колишньою дружиною чоловік включив камеру на телефоні і розповів про те, що трапилося в трансляції Facebook Live.

Під руку з 12-річним хлопчиком і з закривавленим після розправи лицем він посилав нібито "повідомлення всім жінкам світу", щоб ті "не дратували чоловіків". Він також закликав користувачів "Фейсбук" поділитися записом з його прямою трансляцією.

Дочка, яка повернулась додому знайшла вбиту матір на підлозі будинку і викликала поліцію. Правоохоронці заарештували втікача через дві години після трагедії.