Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко стверджує, що обговорював із президентом Петром Порошенком можливість своєї відставки, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дострокова пенсія не для всіх! Стало відомо,які категорії населення мають на це право

Муженко заявляє, що Порошенко запропонував дочекатися результатів розслідування в зв'язку із вибухами на складі боєприпасів Міністерства оборони в Калинівці Вінницької області, а потім ухвалити рішення.

У Міноборони раніше повідомили, що деякі матеріали результатів службового розслідування НС у Калинівці будуть оприлюднені 25 жовтня.

Як повідомлялсоь раніше, секретар РНБО Олександр Турчинов визнав нездатність України захистити стратегічні арсенали і звинуватив все військове керівництво на чолі з Муженком.

Муженко у своєму Fаcebook відповів, що звинуватити його і підлеглих у бездіяльності у зв'язку з вибухами не вдасться.

Начальник генштабу ЗСУ бачить політичне підґрунтя у вимогах представників "Народного фронту" про його відставку.

Нагадаємо, Раніше відставки Муженка вимагав секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов під час засідання воєнного кабінету за участю президента Порошенка.

  • Такої ж позиції дотримується фракція "Народного фронту".
  • Своєю чергою, Муженко вважає себе відповідальним за вибухи та подальшу пожежу на складі боєприпасів у місті Калинівка Вінницької області, але заявляє, що було б неправильним вважати винним у тому, що сталося, лише його особисто.
  • 4 жовтня комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони звернувся до президента Петра Порошенка з пропозицією відправити у відставку начальника Генерального штабу Збройних Сил Віктора Муженка через події у Калинівці.