Народний депутат Олексій Гончаренко прийшов на ток-шоу в костюмі клоуна, а точніше – в образі коміка Чарлі Чапліна, повідомляє УНН.

Гончаренко нагадав, як пере новим роком в ефірі того ж ток-шоу він пообіцяв "зняти костюм політика і одягти костюм клоуна" у разі, якщо відомий український комік Володимир Зеленський піде на вибори.

Депутат також пояснив, що вважає Чарлі Чапліна "найкращим клоуном у світі", а також додав, що цей артист залиший визначний слід в історії.

Проте в образі Чарлі Чапліна Гончаренко пробув лічені хвилини, а потім зняв "вуса" та капелюх.

Варто зазначити, що раніше Гончаренко прокоментував дану ситуацію "Прямому".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Мужик сказал – мужик зробив". Я виконаю свою обіцянку, тому що я був кращої думки про пана Зеленського, думав що він над всіма сміється. Виявилось, що почуття гумору йому відмовило. Тому, доведеться мені виконати свою обіцянку, що я, безумовно, зроблю сьогодні", – заявив нардеп.

Також, нагадаємо, що керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський влаштував справжню несподіванку українцям у новорічну ніч. Так, шоумен гучно заявив на всю країну про те, що збирається взяти участь у президенських змаганнях. Зазначимо, що це стало основною несподіванкою 2019 року, тому гучно обговорюється у Мережі.