ce5ddf53407bfce3b6e9cc670e9a67bc1430977294

Розпочинаючи з квітня по серпень 2014, у Маріуполі, бандити з «ДНР» вчинили низку важких злочинів, враховуючи важкі вбивства та захоплення адміністративних будівель.

Відповідну інформацію надав начальник УМВС в Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у соціальній мережі, новину повідомляє «Преса України», інформує Корупція.інфо

«Події 9 травня 2014 року в Маріуполі невипадкові і не відбувалися спонтанно. У ході розслідування встановлено, що провокація готувалася ватажками ДНР кілька тижнів з Донецька», – зазначив він.

До бандоформування «ДНР», яке знаходилось у Маріуполі, входило 80 осіб. Вони поділялись на чотири групи. Серед них був «підрозділ Мангуста» (до 15 осіб), які не підкорялося місцевим «керівникам».

«Саме члени цього бандформування несуть відповідальність за вбивства 6 наших співробітників міліції і військовослужбовців, що відбулися при захопленні і пожежы в будівлі міськуправління міліції на Георгіївській», – розповідає начальник УМВС в Донецькій області.

Виявилось, що особистості бандитів вдалось встановити під час оперативно-розшукових робіт співробітникам МВС України. Частина бандитів вже знаходиться під арештом, а стосовно інших проводяться оперативно-пошукові заходи. Наразі за розслідування взялось СБУ.

«Маріупольські події 9 травня минулого року назавжди залишаться однією з трагічних сторінок історії міліції Донецької області. Ми втратили своїх товаришів по службі, загинули військовослужбовці, без батьків і синів залишилися сім'ї», – зазначив начальник УМВС у Донецькій області.

Він додав, що ціною життів померлих, міліція області дістала цінний урок: щоб не траплялось, правоохоронці повинні бути пильними і зобов’язані виконувати дану ними присягу в захищати жителів.

«Ми не забудемо загиблих. Справа честі для нас – це знайти і притягнути до відповідальності винних у торішньої трагедії. Світла пам'ять полеглим і щирі слова підтримки залишилися близьким», – підсумував Аброськін.

TERORISTUMARIYPOL