Міністерство внутрішніх справ опублікувало фото затримання підозрюваних у замаху на вбивство власника Львівського холодомбінату та вилученого під час обшуків у них арсеналу зброї.

Серед вилученого – кулемети, автомати, пістолети, гранати, міни та холодна зброя, повідомляється на сайті МВС, передає Корупція.Інфо.

Опубліковані також фото з місця злочину, де правоохоронці виявили електричні дроти, які вели від воронки після вибуху до лісосмуги, гранатомет РПГ-26 із зарядом, кілька одиниць зброї та радіостанції.

Крім того, у місці вибуху поліцейські виявили спеціальні мітки на деревах на тому відрізку дороги, де була закладена протитанкова міна, а навколо підірваного автомобіля – близько 120 гільз від набоїв для автоматичної зброї.

-5-1024 -6-320 -6-1024 -7-1024

Під час додаткового огляду було виявлено дві вкопані металеві труби із закладеною туди вибухівкою, а також електричні кабелі і вибухові пристрої, зокрема, під асфальтовим покриттям.

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Юрій Луценко, голова Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков та заступник голови Нацполіції Вадим Троян розповіли про деталі замаху на львівського бізнесмена Богдана Копитка, який є головою спостережної ради Львівського холодокомбінату, що стався 29 серпня.

Як зазначив генпрокурор Юрій Луценко, на даний момент замовника доставили до Львова, 29 вересня над ним відбудеться суд. За словами генпрокурора, вбивство замовив уродженець Львова.

Повідомлялося також, що були затримані організатор замаху та двоє його помічників.

Голова Міністерства внутрішніх справ Аресен Аваков заявив, що один із виконавців замаху служив в АТО у батальйоні Айдар.

Повідомлялося також, що один із затриманих служив у російській армії, після чого був завербований до фашистських організацій.

"Потім, у 2014 році, коли почалися у нас події, він був засланий на нашу територію", – зазначив заступник голови Нацполіції.