Наші статті
Подобається

МВС закликав користувачів Facebook зупинити російську агресію

05/09/2014     Автор: admin
МВС закликав користувачів Facebook зупинити російську агресію

Міністерство закордонних справ закликало українців активно писати в соцмережах про агресію Росії проти України та закликати світових лідерів, що зібралися у Великобританії на дводенний саміт НАТО, допомогти зупинити збройний напад Кремля на Донбас.

"Друзі, розпочався історичний саміт НАТО. Усі ми розуміємо, що саме очікується від наших партнерів. Давайте разом нагадаємо про це усьому світові! Запрошуємо вас активно постити у Facebook та твітити хештег ‪#‎StopRussianAggression", – йдеться у повідомленні МЗС.

На саміт НАТО зібралися глави держав та урядів 28 країн-членів альянсу. Також присутні високопосадовці Євросоюзу, ООН. Запросили на саміт й українську делегацію, яку очолив президент Петро Порошенко. На саміті обговорили питання, як зупинити збройну агресію Росії проти України. Водночас протягом засідання шукаються шляхи поглиблення партнерства України та НАТО. 

Нагадаємо, минулого тижня хештег #RussiainvadedUkraine всього лиш за декілька годин побив усі рейтинги у соціальних мережах, відкривши світу дивовижні файти вторгнення російських військ на територію України.