Працівники Львівського ДАІ зупинили п’яного працівника Львівської прокуратури. Звісно, зупинили його не за своєю волею, а під тиском активістів. 

Величко Орест Михайлович 1986 р. н. ПРАЦЮЄ У ПРОКУРАТУРІ МІСТА Львова.

Під час затримання працівниками ДАІ пересувався на автомобілі Toyota camry 2.4 L (ВС 2227 ВХ). Після зупинки на Сихові його доправили на свідчення. Як встановила експертиза, він перебував у стані алкогольного сп'яніння. Тест у наркодиспансері показав 1,76 проміле. Про перебіг цієї справи будемо вам повідомляти.

Як ми і обіцяли наша команда звернулася у МВС України, щоб останні надали нам підтвердження, що після інциденту з О. Величком було складено відповідний протокол.

Адже після того як нам вдалося поспілкуватися із свідком зупинки автомобіля, ми дізналися цікаві «факти». За його словами (свідка) працівники ДАІ, знаючи чия це машина та хто за кермом, дуже в'яло намагалися його зупинити. А протокол оформили лише під тиском громадських активістів. Після оформлення протоколу пану Оресту видали тимчасове посвідчення водія та відпустили, як тільки провели медичну експертизу (нагадаємо, вона показала, що у крові було 1,76 проміле алкоголю).

Нещодавно ми отримали листа від Головного управління МВСУ у Львівській області, відділ ДАІ з обслуговування м. Львова, про те, що вони не нададуть нам копію протоколу про адміністративне правопорушення. Незважаючи на те, що редакція склала відповідно до усіх вимог звернення.  

Невже сьогодні журналісти не мають права на прозорий доступ до розвитку справ з приводу правопорушень чиновників. У складний для України період, коли слід люструвати та контролювати діяльність вищих чинів, МВС «зв’язує руки» журналістам.

Scan Scan2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проте команда Корупції інфо продовжить стежити за розвитком цієї проблеми та буде і надалі домагатись прозорості слідства.