Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” порадив росіянам не вкладати гроші в анексований Крим, щоб не втратити їх, коли півострів повернеться до складу України.

Коментуючи нещодавній потоп у Керчі та Ялті, журналіст зазначив:

“У Криму сталася біда. Це природне лихо, яке таким стало внаслідок поганої роботи тих, хто повинен відповідати за це. Тому що треба чистити все, ви розумієте. Мені дуже шкода кримчан. Я дуже люблю, обожнюю Ялту – одне з моїх улюблених міст. У ньому магія є для мене. Це наші люди, це українці, за винятком тих, кого завезли з Росії, а там багатьох вже позавозили. Але я можу заспокоїти: як завезли, так і вивезуть. Людей шкода дуже, природу Криму шкода дуже. Я обожнюю Ялту. Коли місто заливало, машини плавали, коли річки виходили з берегів, будинки затоплювало, люди страждали – я відчував біль”.

При цьому Гордон пообіцяв “щоб ніхто навіть не сумнівався – ми це все заберемо назад”.

“Хочу сказати росіянам, які там вкладають гроші в квартири, санаторії, будинки – не робіть цього. Це так ненадійно – ви ж незаконно це робите, все заберуть потім у того, хто робив незаконно. Тому хочу попередити – не робіть дурниць, вкладайтеся в Сочі”, – попередив він.