Великобританія і надалі підтримуватиме Україну в боротьбі проти агресії Російської Федерації.

Про це заявив новопризначений міністр закордонних справ Об’єднаного королівства Крістофер Пінчер на своїй сторінці в Twitter.

Тиждень тому президент Зеленський поговорив з новим британським прем’єром Джонсоном. Сьогодні міністр у справах Європи Крістофер Пинчер записав ролик.

Незважаючи на вихід зі складу Євросоюзу, Великобританія не припинить підтримувати Україну в її протидії гібридної агресії країни-окупанта Росії. Про це в своєму вітальному відеозверненні заявив новопризначений в британському МЗС міністр у справах Європи Крістофер Пинчер.

“Ми продовжимо підтримувати наших українських друзів, які протистоять російськії агресії”, – сказав член Форін-офіса, перерахувавши і інші зовнішньополітичні теми, цікаві Лондону.

За словами Пінчера, Великобританія також відстоювати мирне врегулювання кризи в Венесуелі і продовжить підтримувати країни Західних Балкан.

Нагадаємо, Борис Джонсон став переможцем виборів лідера Консервативної партії Великобританії, на яких визначалося, хто буде новим прем’єром Великобританії. Після призначення главою британського уряду, Джонсон заявив, що підготовка до виходу Великобританії з ЄС без всякої угоди є поки пріорітетом для нього і всіх держслужбовців країни. Відзначимо, що у парламенті Великобританії є помітна група депутатів, які різко опонують планам Джонсона вивести країну з ЄС за всяку ціну.