Популярна артистка поділилася з шанувальниками в Інстаграм знімком з близьким чоловіком. Світлана Лобода практично не розлучається з музичним продюсером Вадимом Лисицею.

Виконавиця і саундпродюсер разом трудяться над новим альбомом. Зірка пообіцяла, що її новий альбом повинен вийти вже в наступному місяці.

“Знайомтеся: мій друг, хлопець, з яким ми проводимо дні і ночі разом вже тиждень як! Мій незамінний саундпродюсер“, – підписала Світлана Лобода спільне фото.

Однак уваги прихильникыв удостоївся не тільки кадр і підпис до нього, скільки хештеги. У них співачка вказала, що новий альбом “на підході”.

Фоловери зі скепсисом поставилися до слів Світлани Лободи. “Світлано, ми, звичайно, все розуміємо, але альбом вже на листопад переноситься?”, “Уточни, будь ласка: листопад якого року?”, – висловилися підписники співачки.

Нагадаємо, днями раніше Світлана Лобода показала новонароджену дочку відомого українського дизайнера Лілії Літковської. Співачка назвала дитину “маленьким Буддою”. У коментарях прихильники порадили знаменитості народити сина і стати нарешті багатодітною мамою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

какое приятное знакомство❤️ @litkovskaya_official ❤️ #маленькийБудда

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)


Нагадаємо, Світлана Лобода виховує двох дочок: восьмирічну Евангеліну Левандовську і півторарічну Тильду. Хто її батько – досі достеменно не відомо, але багато хто припускає, що це Тілль Ліндеманн, лідер культової німецької групи Rammstein.