Український журналіст Дмитро Гордон впевнений, що Україна в майбутньому зможе силою повернути собі нині окуповані Росією Крим і Донбас.

Таку заяву він зробив в ефірі російської радіостанції “Ехо Москви”.

“Україна повинна будувати життя всередині України, не сподіваючись ні на кого. Розуміючи, що у неї є грізний ворог – Росія, яка не покине і не упустить свого”, – сказав український журналіст.

Він упевнений, що Захід не буде докладати ніяких серйозних зусиль для того, щоб допомогти Україні перемогти у війні з РФ і повернути собі захоплені території.

Зв’язки з Кремлем у європейських еліт надто міцні, і вони, очевидно, не планують їх рвати на шкоду своїм інтересам заради України. Тільки Україна, підкреслив Гордон, може вирішити проблему російської агресії.

“Якщо в України будуть успіхи в розвитку власної армії, ми самі прийдемо і заберемо все, що ви у нас забрали”, – підкреслив журналіст.

Раніше, Між українським журналістом Дмитром Гордоном і головним редактором “Ехо Москви” Олексієм Венедиктовим відбулася перепалка в ефірі російської радіостанції.

Венедиктов в ефірі спробував провести паралелі між ситуацією в Росії і Україні. Він поставив в один ряд знищення Кремлем незалежних ЗМІ і опозиції і рішенням РНБО України про санкції проти лідера “ОПЗЖ” Віктора Медведчука і його телеканалів.

“Зеленський імітує Путіна. Він вважає Путіна успішним і хоче бути таким же … Ми бачимо паралелі. Ми розуміємо, куди йде наша країна і куди йде Україна: туди ж”, – заявив російський головний редактор.

Гордон заперечив. Він нагадав, що в гібридній війні, яку РФ веде проти України, інформаційна складова є ключовою.

“Медведчук – людина плоть від плоті” ру *** ого світу “… Свої три канали (ZIK, NewsOne і” 112 Україна “- ред.) він перетворив на рупор Путіна. Вони з ранку до вечора займалися тим, що підривали українську владу.Віщав рівно те ж, що віщає Соловйов на каналі “Росія 1”. Інформаційна складова – це головне в гібридній війні “, – сказав український журналіст.

У відповідь Венедиктов почав переконувати, що війни між РФ і Україною нібито немає, так як вона не була оголошена офіційно. Це обурило Гордона.

“Війни немає? А 15 тисяч могил є! Це що, інопланетяни на нас напали і територію захопили?” – запитав журналіст.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.