Команда Дмитра Раімова, який наразі є радником з комунікацій очільниці Міністерства охорони здоров’я Зоряни Скалецької, піде з міністерства в кінці жовтня.

Про це повідомив Дмитро Раімов на своїй сторінці у Фейсбук.

“Ми ще залишимося розумними головами в міністерстві і комітеті, але всю поточну роботу з пресою, лікарями, мережами, депутатами, урядом, офісом гаранта і багато іншого будуть робити вже інші.

Частину на зміну готуємо ми, частину шукаємо, можливо в подарунок залишу когось із команди”, – заявив радник.

За його словами, команда з роботою впоралася.

Михайло Радуцький, радник президента Володимира Зеленського з медичних питань і голова парламентського комітету з питань здоров’я нації в інтерв’ю Українській правді розповідав, що, на його думку, з комунікаціями в міністерстві не все гаразд:

“Мало того, Раімов зараз мене чує (Дмитро Раімов, радник нинішньої очільниці МОЗ Зоряни Скалецької – УП), я вважаю, що комунікативно нинішня команда теж вже програє і я це бачу”.

За словами Радуцького, МОЗ зараз перебуває під активним тиском громадськості і має вивчити уроки Супрун, як не втратити комунікацію з громадськістю, з професійною спільнотою, з урядом, з парламентом, з усіма профільними громадськими об’єднаннями.

І це, стверджував Радуцький, першочергове завдання Раімова.