Чоловікові було 32 роки.

На днях стало відомо, що в Сполучених Штатах Америки помер відомий комік, Кріс Коттон. Йому було всього лише 32 роки. Про це пишуть засоби масової інформації.

Таким чином, повідомляється, що Кріс Коттон помер перед народженням першої дитини. Причина смерті не встановлена. Однак заява Comedy Central підтвердило його кончину в середу.

«Ми спустошені втратою Кріса Коттона – веселого коміка, улюбленого члена сім’ї Comedy Centrl», – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці в соціальній мережі Твіттер.

Коттон був уродженцем Філадельфії. Він виступив на підтримку Comedy Central і з’явився в мережевому ток-шоу «Кожен проклятий день».

Кріс повинен був стати батьком в лютому наступного року. Вони з дружиною Ерікою відіграли весілля в травні 2011 року, проте дитини вирішили завести тільки зараз.

Нагадаємо, 8 грудня з життя трагічно пішов 29-річний російський жірналіст і видавець Олександр Рай. Про його смерть повідомили в Facebook «Тінькофф-журналу», видавцем якого був Олександр Рай. Олександр Рай помер за трагічних обставин разом з дружиною. Подробиці поки не розголошуються. У молодої пари залишився маленький син. 10 і 11 грудня випуск журналу призупинили.