Дитині потрібно вдруге здолати лейкоз.

Життя родини Галканова Єгорки змінилось вмить у вересні 2017 році, коли вони дізнались про важку хворобу сина.

«На УЗД була збільшена печінка і біохімічний аналіз крові був поза межами норми. Нас направили в гастроентерологію на стаціонар. Сдали багато аналізів, але там в крові були вже бласти. Лікарка направила нас до онкогематологічного відділення дитячої міської лікарні м.Полтави. За результатам проведених стернальної та любмальної пункцій був встановлений діагноз – Гострий лімфобласний лейкоз», – пригадує мама хлопчика.

Лікування Єгор сприйняв позитивно, майже одразу увійшов у ремісію, подальше лікування тривалістю у 10 місяців, закінчилось інсультом, але без ускладнень і зрештою хлопчика виписали додому на суху хімію, а потім і взагалі констатували одужання.

Але у квітні цього року стан дитини знову викликав занепокоєння, діагностика підтвердила, що рак повернувся. «З 29.04.2020 року ми в лікарні знов. Пройшли вже 4 блоки високодозної хімії. Єгор в ремісії – це дуже добре. Але на молекулярному рівні в нього виявлена поломка гена. Трансплантація кісткового мозку в нас під питанням ще. Попереду ще 6 блоків високодозованої хімії і променева терапія. .Дуже прошу вашої допомоги. Наша родина виснажена як морально так і матеріально. Прошу всіх небайдужих допомогти  врятувати мого сина», – просить мама Єгора.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 5168 7554 1676 2462
Галканов Олег Анатолійович