Хлопчику потрібне лікування, на яке у багатодітної родини немає коштів.

Родина Жирнових, яка виховує сімох дітей, просить допомогти вилікувати синочка Микиту.

«Микитка моя 5 дитина. До жовтня 2017 року все було добре, Микита ходив в садок, виступав на ранках, грав з сестрами і братами і був звичайною дитиною. А у кінці жовтня захворів ГРЗ з високою температурою. Після одужання нашого хлопчика постійно хитало, ми думали, що від перенесеного захворювання. 19 грудня 2017 роки після садка почалася сильна блювота, ми записалися до лікаря. І на прийомі почалася блювота. Лікар сказав їхати додому і викликати швидку. Нас забрали в Дитячу інфекційну лікарню, там сказали що не їхній профіль і відправили в 4 Харківську обласну лікарню в нейрохірургію. Нас одразу ж поклали до реанімації під крапельницю і зробили МРТ. Томограма показала велику пухлину головного мозку», – розповідає мама хлопчика.

Наприкінці 2017 року дитину терміново прооперували. Але видалити всю пухлину не вдалося. Два тижні після цього за життя хлопчика довелося боротись. А гістологія підтвердила, що пухлина злоякісна. Почалося тривале лікування, яке було важке для малюка і не дуже дієве. 

“Після променевої терапії Микита перестав ходити, нічого не їв. У квітні 2019 ми зробили контрольне МРТ, яке показало що все чисто і нас відпустили додому до контролю в липні. Ці 4 місяці ми жили і раділи кожному дню, але в липні з’явилося нове утворення в двох місцях»,- розповідає мама хлопчика.

Відтоді тривало нове лікування, але 24 січня 2020 р Микиті різко стало погано. На обстеження МРТ показало, що пухлина виросла майже в два рази. У терміновому порядку дитину прооперували. Зробили 2 раз гістологію, яка показала, що попередній діагноз помилковий. Новий діагноз: “Анапластічкая епіндімому 3 ст.” За словами лікарів дитину може врятувати лише протонна терапія. Таку можуть провести за кордоном і її вартіст сягає 80 тисяч євро. Родина малюка благає про допомогу!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168745603034742 UAH

5168742727850541 EUR

5168742727855730 USD

Сергей Жирнов (тато)