В Україні все більше людей цікавляться подальшою долею країни та за відповідями вони йдуть до пророцтв. Інтерес викликаний останніми сумними подіями в країні, а точніше війною на Донбасі. Люди втомилися, і чекають реального дива.

Людям хочеться знати, коли ж, нарешті, закінчиться тривалий військовий конфлікт, налагодиться економічна ситуація, а політики припинять брехати і почнуть працювати на благо людей, а не для власної наживи.

З’явилося безліч пророчих слів, які приписують ясновидиці Ванзі, але вона ніколи не називала конкретних дат. Лише натякала на певний період. Але передбачення Ванги на 2019 можна піддавати сумнівам, так як її ім’ям часто користуються шахраї і пропагандисти. Але є одне пророцтво, яке можна віднести саме до цього періоду часу, що відбувається зараз.

За словами журналістів, на смертному одрі ясновидиця просила всіх людей жити в мирі, говорячи зокрема про Косово, Луганськ та Донецьк.

“Вона говорила:” На Землі буде мир 1000 років, коли восьмий підпише. І потім настане мир на 1000 років”. І тепер ми чекаємо: хто це – восьма людина?”, – поділилася невістка Ванги Здравка Янева.