623091_a_290_232

МЗС України встановило контакт з 28 громадянами України у зруйнованому землетрусі Непалі, ще з 17 зв'язку наразі немає, повідомив речник МЗС України Євген Перебийніс, передає Корупція.інфо.


"На гарячу лінію МЗС і посольства України в Індії постійно надходять дзвінки від рідних і друзів тих громадян, які на час трагедії знаходилися в Непалі. В результаті вжитих МЗС та посольством заходів встановлено контакт з 28 громадянами України, ще з 17 зв'язку поки немає", – сказав Перебийніс у неділю.

Він запевнив, що МЗС і посольство України в Індії продовжують вживати заходів для визначення місцезнаходження громадян України.

"З цією метою в Непал відряджаються консул України в Індії, який повинен у координації з місцевими органами владою встановити місцезнаходження громадян України та організувати їх евакуацію. Крім цього, ми зараз тісно працюємо з усіма країнами, які також евакуюють своїх громадян, для координації взаємодії в цьому напрямку ", – прокоментував речник МЗС.

Речник зовнішньополітичного відомства ще раз звернувся до громадян України, кому може бути відомо про знаходження українців в зоні лиха, невідкладно звертатися на гарячу лінії МЗС.

"Особливе прохання до туроператорів, які продавали тури на цей період в Непал, терміново зв'язатися з МЗС для повідомлення контактних даних громадян України ".