Наскільки хороший у Єрмака був січень 2020 року, настільки провальний січень 2021. Про цепише тг-канал “Сплетница”.

В ОП вже кричать про ослаблення позицій глави ОП, який обзавівся більшою кількістю ворогів всередині країни, при цьому переставши давати результат на зовнішньому контурі.

Байден все ще не подзвонив Зеленському, Володимир Олександрович сприймає це дуже болісно. Єрмак в істериці почав просити всіх. Навіть просив Юлію Тимошенко налагодити контакт з адміністрацією Байдена через Григорія Немирю, який давно працює з лобістами в США. Але ЮВТ демонстративно злила переписку з Єрмаком журналістам в ВР.

У неї зараз справи теж не дуже, але вона намалювала собі план стати прем’єр-міністром. Тому їй треба було терміново підняти свій «рейтинг» в очах ключових людей (Ахметова / Коломойського і т.д.). Саме для цього і було злито листування із запрошенням Єрмака додому ввечері.

Провал голосування по Вітренку ще один удар по Єрмаку як і безрезультатні переговори в онлайн форматі з Кремлем.

Такої ж думки і “Резидент”:

“Наше джерело в ОП повідомив, що Кирило Тимошенко запропонував Президенту, доручити йому збір голосів в парламенті за призначення Вітренка першим віце-прем’єром. Таким способом Кирило Тимошенко хоче продемонструвати свою ефективність Зеленському, щоб послабити Андрія Єрмака. На Банковій почався новий етап протистояння за посаду глави Офісу Президента “.

Також “Резидент” повідомляє, що Андрій Єрмак домовлявся з Юлією Тимошенко за підтримку кандидатури Вітренко на пост першого віце-прем’єра, але після спілкування лідера БЮТ з Кирилом Тимошенко вони відмовилися голосувати За.

“Кирило Тимошенко веде кампанію по ослабленню апаратної ваги Андрія Єрмака, щоб зайняти пост Глави Офісу Президента”.