Президенту Володимиру Зеленському необхідно відновити баланс думок. Слухати різні точки зору, а не тільки одну.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ розповів ексрадник Зеленського Ігор Новіков.

“Я вважаю, що Андрію Єрмаку для того, щоб довести, що він патріот України, потрібно об’єктивно розуміти важку ситуацію, що склалася, і піти. Президенту має сенс поставити главою Офісу не свого друга, а людину професійну і незаангажовану. Влада мусить повернути прозорість”, – зазначив Новіков.

За словами Новікова, раніше вся інформація з різних джерел доходила до президента, а відкритість дискусій була запобіжником від зайвого впливу персоналій.

“Але зараз, на жаль, за рахунок обмеженого доступу до президента у деяких людей є надмірні повноваження. Скажімо так. І це небезпечно”, – підкреслив ексрадник Зеленського.

Відзначимо, що не так давно з’явилася інформація про те, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак може позбутися своєї посади. Нібито його змінить начальник Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк. “Підуть” Єрмака або це чергові чутки? Що може підштовхнути Зеленського до чергової зміни глави ОП?

Політолог Віктор Таран наголошує: “Останні 1,5 місяці показали, що Андрій Єрмак випадає зі схвалень ключових рішень. В першу чергу, мова йде про санкції, які вводяться через РНБО. Також він фактично відсторонений від ідеї” Форуму 30 “, так само як від самих форумів “.

На думку експерта, бачачи таку свою відстороненість, Єрмак намагається повернутися в поле зору. Зокрема, дав інтерв’ю Atlantic Council, де намагався показати, що впливає на політичні процеси. “Але є два фактори, які впливають на те, що Зеленський незадоволений Єрмаком. І показують, що той може піти.

Коли Єрмак став главою ОП, він обіцяв допомогти врегулювати російсько-українське протистояння на Сході. Зокрема, запевняв, то зможе в короткостроковий період домовитися з РФ про мир і інтеграцію Донбасу. Другий фактор – підвищення антиросійських настроїв у нашого ключового партнера – США – після приходу Байдена. Це вже відбилося і на внутрішньому порядку України.

Політичний експерт Богдан Мірошников вважає, що після чергових соціологічних замірів, які показали, що рейтинг Зеленського відправився в “круте піке”, останній вирішив щось міняти.

“Так як у Зеленського немає ні досвіду, ні здібностей, ні інтуїції, він вирішив піти по вже протоптаній стежці – гучні відставки. Тому в даній ситуації не можна виключати абсолютно нічого, – розмірковує експерт. – Імовірність відставки Єрмака – 50 на 50. Тут ситуація дуже слизька, бо навряд чи знайдеться ще одна людина, здатна не тільки увійти в довіру Зеленського, а ще й терпіти його “. На думку Богдана Мірошникова, імовірна відставка Єрмака – це тільки верхівка айсберга.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.