Останнім часом ходять чутки про те, що президент хоче провести перестановки в силовому блоці. Так, нібито глава СБУ Іван Баканов займе місце Генерального прокурора, а Ірина Венедіктова піде з ОГПУ і отримає посаду міністра юстиції.

Але ось в Мережі з’явилися нові інсайди, які відрізняються від попередньої інформації.

“Наш джерело повідомило, що Главу СБУ Івана Баканова НЕ будуть «переводити» на пост Генпрокурора, він залишається на своєму посту.
Вся тема з Генпрокуратурою піднялася, бо Венедіктова втомилася «грати» роль без повноважень. Уже всі давно знали, що вона «маріонетка» Офісу Президента, а тому вона поставила ультиматум ОП щоб ті дали «зелене світло» на арешт корупціонерів, щоб Ірина Валентинівна змогла підняти свій імідж серед ЗМІ та громадськості.

Проблема в тому, що на даний момент у неї успіхів «нуль», тільки росте антирейтинг і діючий Генпрокурор Ірина Венедіктова розуміє, що скоро її можуть і так «викинути» з кабінету, як вже використаний матеріал, який ввібрав в себе весь антирейтинг. Звинувативши саме Ірину Валентинівну у всіх невдачах ОГПУ.
Йдуть кулуарні торги “, – пише” Жінка з косою “.

Схожу інформацію подають їхні колеги з “Легітимного”.

“Івана Баканова з поста Глави СБУ не будуть переводити. Цю інформацію нам підтвердило джерело з Офісу Президента.
Щодо Генпрокурора Ірини Венедіктової, то тут питання відкрите і зараз вже в Офісі Президента розглядають нову кандидатуру на цю посаду. Проблема в тому, що персона Венедіктової вже стає токсичною, посадок немає, гучних справ немає, всі кримінальні корупційні справи злиті. Також вірна інформація, що Венедіктова сама вже це розуміє і вступила зі своїми кураторами з ОП в торг, що хлопцям з Банкової не дуже сподобалося.

Наше джерело повідомляє, що зараз по Генпрокурору Ірині Венедіктовій буде йти інформаційне торпедування її персони, а їй крити вже нічим. Час втрачено для посадок, а створення ілюзії роботи вже не працює. Венедіктова повторює «долю» Рябошапки і її будуть зливати шляхом кулуарних торгів і подальшого перезавантаження відомства “, – пише” Легітимний “.