Головні новини Львова
Подобається

На «Байкалі» викрили підприємців, які працювали без дозвільних документів

12/08/2014     Автор: admin
На «Байкалі» викрили підприємців, які працювали без дозвільних документів

Під час літнього сезону озеро «Байкал», що на території с. Задорожне Миколаївського району, користується неабиякою популярністю серед мешканців Львівщини. «Де люди – там і торгівля», – це правило бізнесу ідеально підходить для цієї відпочинкової зони, повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

З метою контролю за дотриманням суб’єктами господарювання  порядку проведення готівкових розрахунків, наявністю ліцензій і патентів, обліку товарів за місцем реалізації та зберігання при здійсненні ними діяльності у місцях масового відпочинку працівники Головного управління Міндоходів у Львівській області провели перевірки торгівельних об’єктів, розташованих на території с.Задорожне в рекреаційній зоні озера «Байкал».

Під час перевірок було виявлено 4 факти реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії, торгових патентів та інших дозвільних документів.

За цими фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали перевірок скеровано  в ДПІ за місцем реєстрації суб’єктів господарювання для прийняття рішень згідно з чинним законодавством.

джерело:Гал ІНФО