Під час літнього сезону озеро «Байкал», що на території с. Задорожне Миколаївського району, користується неабиякою популярністю серед мешканців Львівщини. «Де люди – там і торгівля», – це правило бізнесу ідеально підходить для цієї відпочинкової зони, повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

З метою контролю за дотриманням суб’єктами господарювання  порядку проведення готівкових розрахунків, наявністю ліцензій і патентів, обліку товарів за місцем реалізації та зберігання при здійсненні ними діяльності у місцях масового відпочинку працівники Головного управління Міндоходів у Львівській області провели перевірки торгівельних об’єктів, розташованих на території с.Задорожне в рекреаційній зоні озера «Байкал».

Під час перевірок було виявлено 4 факти реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії, торгових патентів та інших дозвільних документів.

За цими фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали перевірок скеровано  в ДПІ за місцем реєстрації суб’єктів господарювання для прийняття рішень згідно з чинним законодавством.

джерело:Гал ІНФО