Український авіаперевізник розвернув рейс Київ-Херсон на півдорозі назад в аеропорт «Бориспіль» без пояснення причини.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироід, передає Корупція.Інфо 

«Маленький Ембрайер ледве тягнув до злітної смуги. Хлопець поряд розглядав завжди нецікаву інструкцію з безпеки. Зосередився на аварійних жилетах і чомусь захотілося пожартувати про те, що глухі акули нам точно не світять. Але абсолютна тиша в салоні не дала вимовити і слова – мовчали навіть двоє немовлят », – написала вона.

На питання про причини такої події їй відповіли, що так сталося з технічних причин, про які знають тільки пілоти.

Популярне: "Уже 18 тел ми змогли витягнути на поверхню …": Потужний вибух газового балона на весіллі, багато загиблих і …

Сироід попросила, щоб жінки уточнили інформацію у пілотів. Після повернення одна з дівчат «протараторила», що була несправність системи кондиціонування, і попрощалася.

«І стало зовсім сумно і за перевізника, і за пілотів зі стюардесами. Печаль поглибилася в аеропорту. У залі домашніх рейсів закрито всьо, навіть будка з водою. На прохання відкрити, відповідь в кращих традиціях совка: «Ви ще не приземлилися, а вам вже їсти давали!» І людям стало навіть якось ніяково за те, що приземлилися », – резюмувала нардеп.