На Братському військовому кладовищі в Севастополі знайшли надгробний пам'ятник синові екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє "Крим.Реалії", передає Корупція Інфо

За повідомленнями преси, Віктор Янукович-молодший загинув на озері Байкал у березні 2015-го. Янукович-молодший після втечі батька також утік з України і, за повідомленнями ЗМІ, перебував у Росії.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

На невеликому постаменті встановили бюст із зазначенням дат народження та смерті (16.07.1981 р. — 20.03. 2015 р.) молодшого сина Януковича. На пам'ятнику написано "Віктор Вікторович Янукович". Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх".

Територія біля могили огороджена кам'яним парканом. Є лава, покрита деревом і 2 кам'яних столика, висаджена молода сосна.

Братське кладовище, на якому поховали Януковича-молодшого, часів Кримської війни 1853-56 рр. Розташоване на Північній стороні Севастополя і є меморіальним. На ньому поховані солдати, матроси та офіцери, загиблі в 1854-55, 1918-20 і 1941-45 рр. у боях за Севастополь, а також відомі та заслужені городяни.

У 2015-му російські ЗМІ з посиланням на МНС Росії спочатку стверджували, що у ДТП на Байкалі загинув москвич Віктор Давидов, якому так само, як і Януковичу-молодшому, було 33 роки. У той же час ті ж джерела вказували, що прізвище "Давидова" до укладення шлюбу з Віктором Януковичем мала його дружина Людмила.

Надалі ЗМІ повідомили, що 20 березня 2015-го в Росії, на озері Байкал, у 200 м від берега острова Ольхон під лід провалився автомобіль Volkswagen 33-річного Віктора Януковича-молодшого. 5 пасажирів авто, за інформацією російської поліції, зуміли врятуватися.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська до Сімферополя, а потім до Севастополя, де поховали на Братському кладовищі. За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був присутній на похоронах.


Віктор Янукович-молодший був депутатом Верховної Ради від фракції Партії регіонів. У березні 2015-го Партія регіонів висловила "співчуття батькам Віктора Януковича, його вдові Ользі та синові Іллі". За повідомленням ЗМІ, дружина колишнього українського президента Людмила Янукович після втечі чоловіка з України живе на території Кримського півострова, ймовірно, на південному узбережжі Криму неподалік Севастополя.

Офіційних підтверджень смерті Віктора Януковича-молодшого з боку української влади немає.