На Буковині виявили контрабанду сигарет з російськими акцизними марками (ФОТО)

Прикордонники виявили два факти неправомірної контрабанди сигарет через кордон України. В результаті було вилучено майже 6 тис пачок сигарет у тому числі з акцизними марками російського виробництва.

Новину повідомляє прес-центр ДПС України, передає Корупція.Інфо.

Учора, 13 вересня, прикордонники на кордоні України та Румунії виявили два факти контрабанди сигарет. Перший випадок відбувся на контрольно-пропускному пункті «Парубне». На пункт пропуску прибув вантажний автомобіль марки «Івеко», який викликав підозри у правоохоронців щодо контрабанди, тому автомобіль було направлено на детальну перевірку.

Під час огляду прикордонники разом із працівниками митниці виявили сховок із сигаретами, який розміщувався у передніх колесах напівпричепа.  Кількість вилучених сигарет склала 1850 пачок марки «NZ».  Водієм транспортного засобу виявився 31-річний громадянин Білорусії. На чоловіка складено протокол, правоохоронці разом із контрабандою вилучили напівпричепа.

Також цього ж дня прикордонники відділу «Красноїльськ» знайшли вісім ящиків із сигаретами, які були приготовленні для переправляння до Румунії.

При детальному перегляді знайденої контрабанди було встановлено, що 6 ящиків «Марбле» не мають акцизної марки, а 2 ящика сигарет «Армада» мають російську акцизну марку «Балканськая Звезда». Загальна кількість сигарет склала 4 тисячі пачок. Всі знайденні сигарети прикордонники передали представникам Державної фіскальної служби України.