Вони реалізовували громадянам фальсифікований посівний матеріал. У «горе-бізнесменів» вилучено товару на 750 тисяч гривень. Викрили їх під час реалізації чергової партії контрафакту, передає Корупція.Інфо

Використовуючи логотипи відомих аграрних виробників, двоє громадян реалізовували посівний матеріал сумнівної якості.

1

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Черкаській області встановили особи «аграріїв». Ними виявилися 51-річний мешканець області та 36-річний мешканець Київщини.

PM376image003Під час продажу чергової партії насіння працівники УЗЕ затримали одного з аферистів. В його автомобілі знаходилось 160 мішків кукурудзи, за які він щойно одержав гроші. Вартість фальсифікованого товару становить 750 тисяч гривень.

2

Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні другого учасника оборудки поліцейські також вилучили мішки з насінням.

Аби не потрапити в тенета шахраїв співробітники Управління захисту економіки рекомендують громадян звертатися тільки до офіційних представників продажу.

За ч.3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України правопорушникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років.