Друзі, як багато хочеться написати! Часу мало. Подій багато. Щоб не розпорошуватися по трохи про все – напишу зараз про прес-конференцію Президента. Пише на своїй сторінці у Facebook депутат Єлізавета Богуцька, передаємо в оригіналі.

Інший раз уявляю собі таку ж, роки 3 по тому.

Країна в дорогах і автобанах.

Замки і фортеці – в активній реставрації.

Нові школи, садочки, лікарні …

Ні в телевізорі Прямого і Нашого.

Ні війни, ЛДНР, Гавані і Путіна.

Їздимо на море до Криму, до Луганська і до Донецька – вболівати за Шахтар …

Порохоботії:

“Клоун все вкрав! Боягуз! Прогнувся перед Путіним і незаконно повернув території, які почав повертати ще Порошенко! Закінчив за 5 років війну, яку закінчував Петро всього за два тижні! Дороги побудував не він, а турки! Корупцію поборов ще Яценюк в 16 році , а безробіття в 19 – Гройсман! Марина краще читає “Заповіт”, ніж какаятотам Олена. І Путін помер в аквадискотеці тільки тому, що в 14 році побачив каплицю Криголама і смерть злякався!

Ніколи порохоботії не погодяться з успіхом країни, якщо в цьому успіху не зацементоване ім’я їх дуче. Шизофренія нарозхрист!

Що робити в такому випадку?

Ні в якому разі не реагувати. Далі будувати дороги, садки, школи … Реставрувати те, на що раніше, до 19 року, не вистачало ні коштів ні часу, тому що кошти треба було вивести з країни, а на це треба час!

Я точно знаю, що буде важко. Але ніхто й не обіцяв легко. Зворотного шляху у нас немає. Ми самі за собою відразу спалюємо мости, щоб раптом не спасувати і не дати задню.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що вже став вироком для п’ятого президента Петра Порошенка, а той просто ще не усвідомив це.

Таке питання президенту на прес-конференції 20 травня задав український журналіст Дмитро Гордон.

Зеленський на запитання відомого інтерв’юера, чи стане він «вироком» для Порошенка, сказав:

“Я вже став його вироком, він просто не хоче усвідомити, що відбулося. Він багато чого зробив дуже серйозного, дуже поганого, коли був президентом України. Все це добіжить. Це карма. Окрім правоохоронних органів, це карма. Ми бачимо тільки поверхню того, що було зроблено – для чого, для кого це відбувалось.”- сказав Гарант Конституції.

Також Володимир Олександрович додав, що йому навіть страшно згадувати, яке беззаконня відбувалося кожного дня при каденції п’ятого президента.

“Я просто розумію, це відбувалось у них щодня. Це жах, я не хочу про це говорити – про деталі, про їхні кроки, про операції, про бізнес, про реальні спеціальні блокади – щоб заробляти гроші – того чи іншого напрямку, про Крим і багато всього. “