В Одеській області Служба безпеки України викрила посадовця мерії Подільська на підкупі членів виборчої комісії в інтересах однієї з політичних сил. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, організатором підкупу є начальник одного з управлінь Подільської міськради, який також є депутатом ради міста. За різні суми винагороди він запропонував членам міського виборчкому не реєструвати кандидатів від конкурентної політичної сили та забезпечити позитивне голосування з лобістських питань його партії.

Як зазначається, дії депутата координував один із керівників Одеської облради. Він має спільні бізнес-інтереси у регіоні з чинним народним депутатом України. Перемога на виборах у Подільську міськраду потрібної політсили мала сприяти “розвитку” їхнього бізнесу.

Правоохоронці затримали керівника управління мерії у Подільську під час передачі члену виборчкому частини неправомірної вигоди.

Наразі триває досудове розслідування за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Нагадаємо, 29 вересня, правоохоронні органи відкрили 10 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу. Найбільше повідомлень щодо порушень виборчого процесу зафіксовано у Київській області