Мама дівчинки просить допомогти їй зібрати кошти на дві операції для своєї донечки Діанки, яка з перших хвилин життя має щоденні випробування.

Дитина народилась передчасно, почалися проблеми із легенями, лікарі 40 днів виходжували дитину під апаратами, а далі діагнози множилися день за днем.

«В 1 рік поставили діагнози ДЦП. Ми постійно кудись їздили на реабілітації, масажі, ЛФК… в 7 років почав викривлятися хребет. Дитина сама не ходить. Лікарі радили корсет, або більше фізкультури. Але сколіоз прогресував. В 2018 році зробили операцію на вивих стегнового суглобу. Після операції дитина була загіпсована повністю до грудей і ноги широко розставлені. Потім через рік ще одна операція, щоб зняти пластину з суглоба», – розповідає мама дитини.

Весь цей час хребет дівчинки продовжував викривлятись, м’язи сковувались, тож зараз лікарі наполягають на двох операціях, щоб дати дитини надію на життя без болю.

«Спершу ми будемо робити операцію на зниження спастики SDR , вартість 94 тис. грн. після цієї операції дитина зможе краще володіти своїм тілом. Але після такої операції потрібна дуже сильна реабілітація. За 25 днів потрібно заплатити 130тис. грн за місяці потрібно знову повторити курс реабілітації, щоб був результат. Після цього в нас планується операція на сколіоз. Вартість – 300 тис. грн, це дозволить дитині жити без болю. Якщо не робити такої операції, почнуться порушення серцево-судинної системи, дихальної і травної систем, оскільки викривлений хребет тисне на певні органи», – розповідає мама дівчинки.

Мама Діанки мріє дати дитині потрібне лікування, але ж суми, які потрібні завеликі для звичайної родини, тому вона просить кожного долучитись до збору коштів.

Реквізити для допомоги: 

ПриватБанк

4731219123672176

Або

Monobank

4441114429617234

ЦЮХ НАДІЯ МИХАЙЛІВНА