Головні новини Львова
Подобається

На Дніпропетровщині ліквідували диверсійну групу, яка готувала теракти

03/09/2014     Автор: admin
На Дніпропетровщині ліквідували диверсійну групу, яка готувала теракти

Служба безпеки України упередила вчинення створеною російськими спецслужбами диверсійною групою низки терористичних актів на промислових об'єктах Дніпропетровської області.

Про це інформує прес-центр СБУ.

«1 вересня контррозвідка СБУ затримала трьох членів диверсійно-підривної групи – мешканців м.Павлоград Дніпропетровської області, на чолі з місцевим підприємцем, власником будівельних та торгівельних компаній. Зловмисники за отриманою від кураторів з Росії вказівкою готували вибухи на великому промисловому підприємстві регіону», – повідомили у відомстві.

За злочинним задумом ці теракти мали дестабілізувати ситуацію в регіоні, сіяти паніку серед місцевого населення та відволікати українські сили із зони АТО.

«Під час обшуків у членів злочинної групи вилучено вибухівку, агітаційні матеріали антиукраїнського змісту та засоби зв'язку із співробітниками російських спецслужб», – зазначили в СБУ.

Встановлено, що зловмисники координували свою підривну діяльність із ватажками терористів «ДНР».

Розпочато досудове слідство за статтями 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Тривають допити, слідчі дії.

Джерело: Укрінформ