Служба безпеки України упередила вчинення створеною російськими спецслужбами диверсійною групою низки терористичних актів на промислових об'єктах Дніпропетровської області.

Про це інформує прес-центр СБУ.

«1 вересня контррозвідка СБУ затримала трьох членів диверсійно-підривної групи – мешканців м.Павлоград Дніпропетровської області, на чолі з місцевим підприємцем, власником будівельних та торгівельних компаній. Зловмисники за отриманою від кураторів з Росії вказівкою готували вибухи на великому промисловому підприємстві регіону», – повідомили у відомстві.

За злочинним задумом ці теракти мали дестабілізувати ситуацію в регіоні, сіяти паніку серед місцевого населення та відволікати українські сили із зони АТО.«Під час обшуків у членів злочинної групи вилучено вибухівку, агітаційні матеріали антиукраїнського змісту та засоби зв'язку із співробітниками російських спецслужб», – зазначили в СБУ.

Встановлено, що зловмисники координували свою підривну діяльність із ватажками терористів «ДНР».

Розпочато досудове слідство за статтями 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Тривають допити, слідчі дії.

Джерело: Укрінформ