Полковника Нацгвардії засудили за привласнення державних коштів і військового майна у Дніпропетровській області. 

Про це УНН повідомили у прес-службі військової прокуратури південного регіону, передає Корупція Інфо

Встановлено, що військовослужбовець наприкінці листопада 2014 року вніс в офіційні документи завідомо неправдиві відомості, тим самим привласнивши кошти державного бюджету на загальну суму майже 23 тис. грн.

Зокрема, складаючи договір та акт виконаних послуг, полковник вніс в них неправдиві відомості щодо здійснення комерційним підприємством поточного ремонту БРДМ, що обліковувалось у військовій частині. Однак, зазначений ремонт техніки проводився підприємцями Кривого Рогу безкоштовно, в якості волонтерської допомоги.

Надалі, він повторно вніс в офіційні документи завідомо неправдиві відомості, що дозволило йому присвоїти військове майно, зокрема, грошові кошти в сумі понад 198 тис. грн за деревину для опалення частини.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів зловмиснику призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування основного покарання з випробувальним терміном два роки. Крім того, він позбавлений військового звання "полковник".